Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Ostende / ubytování Chocerady Vítejte

Hotel Chocerady Ostende
Ubytování u řeky Sázavy : Hotel OSTENDE se nachází v obci Chocerady u řeky Sázavy v blízkosti sjezdu z dálnice D1 na 29 km směr Brno.

Chocerady Hotel Ostende ubytování :
Hotel Ostende nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Jednorázově je možno ubytovat 31 osob v 9 pokojích po 3-4 osobách. V pokojích jsou postele, skříně, vlastní koupelna, toaleta.

Hotel Ostende ubytování na Sázavě restaurace :
Stravování v restauraci v hotelu je možné formou polopenze, snídaně formou švédských stolů - Obložené mísy studené, jogurty, čaj, káva, mléko, kakao, máslo, marmeláda, med, pečivo světlé i tmavé, ovoce, sladké pečivo.

Ostende hotel ubytování Chocerady služby :
Turistický poplatek 10 CZK za osobu a den není zahrnut v ceně. Bezdrátový internet je k dispozici v celém zařízení a je zdarma. Nehlídané parkoviště u ubytovacího zařízení. Domácí mazlíčci jsou povoleni a Ubytovací zařízení za ně účtuje poplatek 50 CZK za zvířátko a noc. Úschovna jízdních kol. Malý konferenční sál.

Dovolená na Sázavě Chocerady ubytování Hotel Ostende aktivity :
Při předběžné dohodě je možno zajistit prohlídky hradu Konopiště. Okolí je ideální pro turistiku a cykloturistika. V hotelu a na jeho vlastních pozemcích jsou pořádány diskotéky, maškarní bály a zahradní grilování. V blízkosti rekreační areál s letním bazénem, tenisem. Možnost koupání v řece Sázavě.
Hotel Chocerady Ostende - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Chocerady Ostende - K hotelu přísluší parkovištěHotel Chocerady Ostende - disponuje restauracíHotel Chocerady Ostende -  je k dispozici připojení na internetHotel Chocerady Ostende -  je k dispozici letní terasaHotel Chocerady Ostende -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Chocerady Ostende - tenis -poblíž hoteluHotel Chocerady Ostende - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Chocerady Ostende - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou